» Poradna » Windows (a jiné OS)

Licence Windows 10

Mám omezenou licenci pro Win 10. Teď mi to píše klasickou hlášku, že licence Vám brzy vyprší. Nevíte, jak dlouho se tato hláška bude ještě zobrazovat? Co se stane, když do té doby licenci nezakoupím. Přeci jen to nestojí pár korun. Díky za odpověď Petra

Odpovědi na otázku

Jsi si jist že to je pro Windows? Slyším poprvé že by měl časově omezené licence.

A nemůže to bejt nějaká vývojová verze z MSDN?

Jó, to by mohlo bejt.

Nic, jen to bude prudit a nepůjde změnit pozadí. Ale jinak bude vše fungovat normálně.

Fakt??? A bude to prudit nějak moc? Jako že třeba se budu dívat na film a skočí to tam? Nebo budu hrát hru apod. Díky