» Poradna » Programy

Libre office problem )

Zdravim, mam takýto problem. Snažim sa urobit jednu evidenciu. Pričom mám 2 sheety v jednom dokumente, kde mam akože Historiu testov :Nazov Uspešnost Datum Link x poradilo 1.1.2015 url na ten test z poradilo 1.6.2015 url na ten test x y p g y poradilo 3.2.2016 url na ten test.... (asi 250), pričom tabulka obsahuje aj niekolko testov pre napr jedno x.Potrebujem vytvorit v prvom sheete evidenciu (x,y,z,....), ktora bude proste okrem iného brat dáte z tohoto sheetu a vždy doplní len najnovší test pre dane x. Vždy ked doplním nejaký nový test (moc krat sa to nedeje), tak sa to automaticky doplní do prvého sheetu to zoznamu napr :Nazov Uspešnost Datum posledneho testu Link x poradilo 1.1.2015 url na ten testDakujem :)

Odpovědi na otázku

A nei si ty nahodou ucitel? A kazdy den beres plat?Tak daj zariobit dakemu sukromnikovi aspon 70 eur co ti s tmyto pomoze-

Nie nie som :) to mam do práce ale od učitela mam daleko.

Podobný problém řešili opatrovatelky v mateřské školce s dvaceti dětmi. 20 nočníkú a-t testují x-prázdný nočník, y-plný nočník, z-divná stolice. Každý den nový test. Ešte u-uf,tlačílo fest