» Poradna » Mobily

LG G6 zahřívání

Zdravím, dnes jsem si koupil nový mobil LG G6, mobil je super, rychlý, ale vždy po chvilce používání (10-15min) se telefon začne značně zahřívat i baterie mi přijde že jde strašně rychle dolů. Měl někdo podobný problém, nebo nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Nejspíše to bude celková chyba telefonu. Dát na reklamaci/vrátit.

děkuju za odpověď, zřejmě to tak udělám.

To že se mobil při používání zahřívá, je úplně normální, zvlášť ty výkonné modely a ještě k tomu v takovém počasí, kdy je kolem 30°C.

To sice ano, ale nepřijde mi v pořádku, když mobil je zahřátý taj že se mi z toho potí celá ruka a že baterie jde dolu rychleji než normálně.

Pokud telefon používáš ve 30°C, ruka má 37°C, tak se prostě bude každý mobil zahřívat.

Pokud se zahriva i pri beznych cinnostech jako je prochazeni webu, prehravani videi atd., tak to rozhodne normalni neni.Zahrivani lze pochopit pri pouzivani narocnych aplikaci jako je napr. hrani her nebo puzivani navigace.

K nadměrnému zahřívání častokrát postačí i web přeplněný reklamou nebo online videa...

Opravdu? Nic takoveho na svem telefonu a tabletu nepozoruju, behem bezneho uzivani, ktere jsem popsal vyse se opravdu nezahrivaji. To bude tedy problem telefonu nebo pouzite platformy.Tazateli radim reklamaci, pripadne vraceni v 14-denni lhute pokud bylo zbozi zakoupeno prez internet.

Zahřívání u nového zařízení klidně může způsobovat i indexace hudebních knihoven. Nicméně tazatel vůbec neuvedl teploty, takže se tu opět bavíme o tom, že někomu se něco zdá být horké, teplé, studené... Co máš za telefon a za tablet?

Neuvedl presne teploty Pokud ten telefon pri bezne praci hreje hreje jako kaminka tak je jasne ze to v poradku neni. Mam iPhone 7 a iPad 4 mini... a od doby co jsem na Apple zarizeni presel, tak tazatelem popisovany problem neznam, ze by se behem bezneho pouzivani zarizeni zahrivalo, coz se o telefonech s Androidem rici nedalo, snad u kazdeho jsem zazil ze doslo k nadmernemu zahrivani bez zjevne priciny.

Dnes jsem měřil teploty v mobilu a ukazuje mi to teploty mezi 35-38 stupni. Je to ještě přijatelné, nebo už to je moc?

Je to normální

Dobře děkuju :)

Když má okolní vzduch 28°C a ty ho držíš v ruce 36°C, jaké teploty čekáš u telefonu, 20°C? Přemýšlej trochu...

To je běžné. V pohotovostním režimu mi baterie vydrží několik dní, ale jak brouzdám po webu, za 4 hodiny je vybitá.

Můžu se zeptat co máte za mobil?

Dnes jsem měřil teploty v mobilu a ukazuje mi to teploty mezi 35-38 stupni. Je to ještě přijatelné, nebo už to je moc?

Proč to píšeš dvakrát?

malware a podobne.sprevadzane to je rychlejsim vybijanim.ak mas program zo store, ktory spustis aspon raz od doby co zapnes (uplne) telefon, chyba v tom programe alebo zakerny kod ktory este nebol odhaleny,alebo kod spusteny vzdialene cez marketingovu sluzbu, ten/tato bezi nadalej a na plno vytazuje jedno z jadier CPU aj po softv. vypnuti.obcas sa to stalo mne, staci zvycajne vymazat poslednu instalovanu vec z obchodu, pred tym vybrat a vlozit baterku alebo tvrdy reset hw.! softverovy reset nestaci, ja mam vyberatelnu bateriu !

Ten konec s resetem je nesmysl ;)

cely je to nesmysl.

Nechtěl jsem být tak přísný :)

LG G6 jsem si dneska koupil taky.. jen během úvodního nastavování (jazyk, wifi, google účet atp.) Byl horkej tak že to opravdu není normální. Aplikace CPU monitor ukazuje 41°C ale pocitově se mi zadní strana zdá víc teplá (hlavně dole).Ke stažení je update systému tak to stahuju a uvidíme jestli to s tím něco udělá.. každopádně zahřívání je faktem a co jsem četl stěžuje si na to víc uživatelů.

Tak jeste jednou - je to normalni. Nebo mas snad pocit, ze telefon s takovym vykonem pri pomerne vysoke zatezi (uvodni nastaveni, stahovani aplikaci apod je vysoka zatez) a pasivnim chlazenim by mel mit za vsech okolnosti teplotu 20°C (a to i tehdy, kdyz je teplota okoli napr. 27°C)?Pojdme na to jinak. Jakou teplotu by sis teda predstavoval pri vysoke zatezi?

ne to teda normalni neni. na netu je plno stiznosti majitelu LG G6 na nadmerny zahrivani a vybijeni baterie.. odpoledne jsem ho nabil a po 7 hodinach beznyho provozu mam 40% (nastaveni jsem delal jeste na nabijecce).Jakakoliv cinnost zpusobuje ze je zadni strana doslova horka - kdyz stejny veci delam na trech dalsich telefonech tak jsou studeny (Nexus 5, P9 Lite 2017 a Mi A1)Problem je ze LG G6 se navic pri tom zahrivani docela seka a laguje.. Google mapy se sekaj, otevru prohlizec a roluju webem - seka se to, Takze kecy o vykonnym CPU jaksi neberu kdyz to neni nikde videt. V antutu ma G6 skore 4x vic nez muj starej Nexus 5 ale pocitove je ta G6 dost pomalejsi. Proste je tam neco spatne.., stahnul sem vsechny updaty, takze je tam ted Android 8, je to malinko lepsi ale ne o moc.

41°C při nějaké činnosti je úplně v pohodě, když má okolní vzduch 30°C :)