» Poradna » Mobily

LG G4 vs. Huawei Mate 8

Zdravím lidi!Potřebuju poradit s výběrem mobilu pro bratra.... Chce s tím fotit, musí to být dual sim, musí na tom dobře fungovat navigace a pokud možno ať to vydrží co nejdéle nabito... vybírám mezi těmato dvěma kousky... a furt se nemohu rozhodnout co fotí lépe?... poradíte? Díky :)

Odpovědi na otázku

bral bych LG - je mensi, lehci a rekl bych, ze ma i lepsi fotak (fotak v huawei ale taky neni zadnej smejd). Naproti tomu huawei by mel dyl vydrzet na baterku. Navigaci budou zvladat oba dobre...

G4