» Poradna » Mobily

Lg g3

Dobrý den, mám LG G3, na mém LG se mi začal černat displej, někdy svítí černě někdy se vypne ( telefon ale stále funguje ), nechal jsem teda vyměnit u známého displej, to nepomohlo, po-té se zbavil vlhkosti na základní desce + plus ji nějak celou přepájel, nebo co :D (nevím přesně ). Telefon mi po té šel asi 2 dny v pohodě, ale teď dělá to samé. Zjistil jsem, že po odstranění zadního krytu jede v pohodě, (displej zčerná, já zamču mobil a odstraním zadní kryt a jede v pohodě) myslel jsem, že to bude přehříváním, ale po tomto zjištění jsem to vyloučil, ani když jsem zkusil odizolovat bezdrátové nabíjení tak to nepomohlo.Omlouvám se za tak vyčerpávající otázku :DNějaké rady ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Vyhodit. Pokud nepomohl displej, je to na základní desce a to je neopravitelné. Navíc dle tvého popisu do telefonu něco nateklo, takže smůla.

nebo provozovat bez zadního krytu :D