» Poradna » Mobily

LG-G3 (Jak vymazat data s nefunkčním displayem)

Zdravím, trochu mi praskl display u telefonu LG-G3 a opravovat ho nechci, tak jsem ho dal do prodeje, ale nevím jak se zbavit veškerých dat, které v telefonu mám, když mobil nemohu ovládat. Kamarád říkal, že to jde propojit s počítačem a že mám promazat složky se soubory, ale mám tam tolik věcí a aplikací na které jsem přihlášen, že ani nevím co vše bych musel mazat.. jde to nějakým způsobem celé resetovat? Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Přes PC se připoj ke svému Google účtu a zadej co potřebuješ s účtem konkrétního zařízení udělat. Jinak nový display koupíš na ebay za cca. 1000 Kč.

A šlo by tedy přes PC mobil něco jako restartovat ? Aby to po té, co si uživatel spraví display pracovalo jako nový mobil ?

Problém vyřešen... Vypnite zariadenie a počkajte zhruba 5 až 10 sekúnd pokým sa mobil úplne vypne.Stlačte a držte tlačidlá "Volume Down + POWER" až pokým sa na obrazovke nezobrazí LG logo. Potom ich prestaňte držať.Ihneď na to znova stlačte a držte tlačidlá "Volume Down + POWER" až pokým sa nezobrazí obrazovka Hard Reset.Na tejto obrazovke sa pohybujete pomocou tlačidiel Volume Up/Down a potvrdzujete tlačidlom POWER. Takže vyberte možnosť YES a znova na to vyberte možnosť YES. Ak nemáte custom recovery (TWRP/CWM), tak týmto krokom si kompletne vyresetujete mobil. Ak máte v mobile custom recovery, tak mobil sa nevyresetuje, ale nabootuje do recovery.Hotovo!(Kdyby měl někdo stejný problém)