Levné PC na hry

Mohli byste mi prosím říct, jestli tato sestava dává smysl? V hardwaru se nevyznám, ssd nutně nepotřebuju.https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm

Odpovědi na otázku

Ahoj, no v prvom rade máš tam dosku pre AMD procesory a je zbytočne drahá tak isto aj procesor i3 sa už nevyplatí nájdi si dosku B250 napríklad od MSI k tomu si zober procesor Intel Pentium G4560 je takmer na úrovni tvojej i3 a za polovičnú cenu a v neposlednom rade zdroj VS od Corsair nie sú nič moc skôr zober radu CX napríklad 430W bude bohate stačiť prípadne nejaký BeQuiet! 400+... to čo ušetríš investuj do grafiky GTX 1060 3GB prípadne RX480 (naj. MSI Gaming je za fajn cenu) 8GB verziu. RAM nájdi najlacnejšiu DDR4 8GB akú nájdeš chladič na RAM je viac menej na okrasu (ak sa pokazí tak aj s chladičom reklamácia kus za kus)+ SSD investíciu neoľutuješ aspoň 250GB na systém PS: A4Tech má bloody verziu aj klávesnicu po prvé sa ti bude viac hodiť po druhé je aj lepšia... Takže asi toľko...

Ne nedává:1) Nepůjde sestavit. Deska nepodporuje procesor!!!!! Půjde osadit leda kladivem a to jenom jednou.2) TN monitor????3) Proč Skylake procesor? Už je Kabylake. Kromě toho je ten 6100 nevýhodný. Stejný výkon podá G4560, který je novější a stojí polovinu. Obojí je dvoujádro s HT.4) VS zdroj byť dostačující a pravděpodobně účel splnící, není dobrá volba. Má horší osazení. Použitelný je, ale vybíral bych jinak.5) Na Windows lze 500Kč ušetřit a přitom to pořád bude přenositelná licence na jiné PC. Jen kupte krabicové FPP ( na flešce), ne digitální verziRaději napište cenu lidi vám tu dají pár návrhů, které budou určitě lepší.

Aby si mohl případně dát W7 ? To možná je důvod, proč kupuje krabicovku - v případě nespokojenosti ji dá jinam nebo prodá.

Pořád nemám spolehlivou informaci, jestli KabyLake pojede na W7 bez modrých smrtí a jiných problémů. Klidně se obejdu bez SpeedStepu a regulace spotřeby, ale potřebuju aby to nepadalo. Na druhou stranu KabyLake možná má opravené chyby, které měl SkyLake: TSX-NI, USB, zátuhy při plné zátěži.

Microsoft po novom aj tak blokuje Windows Update na AMD Ryzen a Intel Kaby Lake. Po novom sa overuje aj CPU so serverom Win Update.

Vo Windows 7 a 8.1

Tak chce to na hry, tam se Win10 hodí víc.

To by musel někde Win 7 mít, pak nechápu, proč kupovat Win 10, nebo ho mít za 5 prstů a pak zase nechápu proč mít v košíku Win 10. Kromě toho by neměl v košíku sestavení zdarma.Nemluvě o tom, že u PC na hry, používat starší Win, když na starších Win nejdou některé nové hry, stejně tak nefungují některé novinky, je trochu kontraproduktivní. A do budoucna to bude horší.Pokud by k tomu byl nějaký jiný důvod, program pro práci, který vyžaduje Win 7, nějaké zasazení PC do sítě, kde to je nastavené pro Win 7,..... Ale pro zapařovací PC nevidím důvod pro Win 7.

Win 7 jsou pořád ještě dobrým důvodem..Spíše bych viděl podivný důvod k tvým W 8.1 A to posraný Kaby Lake taky není až takový velký zázrak, ze kterýho by se měl kdokoliv s otevřenou hubou posadit na pr.del ..

To ne, ale za stejné peníze vyšší výkon, tak proč platit za méně. Plus je lepší už používat B250 desky, byť tam jde dát Skylake taky. Jenže tím se omezíte na 2133MHz u ram. Takže zase ztráta výkonu. 8.1 mám jen na NB, který používám i jako pracovní do práce, tudíž není žádoucí něco měnit, když to funguje. Byť win 8.1 nesnáším a ani po dvou letech s nimi jsem si na ně nezvykl.

Ja s W8.1 + classic shellem nemam problem, i kdyz pro nektera nastaveni se ten humus objevi (ale minimalne, nastaveni si vytahuju v podobe reg souboru a resim pres nej - mam zazito uz od XP). W7 jsou stejne ergonomictejsi, ale tam mam problem s umelym limitem RAM v home verzich (basic=8GB, premium=16GB).Pro pracovni stroj radeji 8.1 nez 10, ktere si delaji, co chteji skoro porad, zvlast po updatech. Jenze ted ta prasecina od MS ....

Nu, ono TN je sice stará technologie, dávno jsou dokonalejší... Ale třeba mě se pořád u některých TN monitorů více líbí barvičky, než na IPSku.Ne každý TN musí být špatný, je to také věc názoru (každej vnímá barvy jinak...).

Windows 10 seženete OEM za 300 a zbylé 3000 můžete dát do lepších komponent.

A po mesiaci bloknutá licencia Kamarát by vedel rozprávať: http://imgur.com/a/8QFVq