» Poradna » Mobily

Lenovo

Zdravím vás chtěl bych se zeptat jestli mi uznají reklamaci , pokud máte nějaké zkušenosti u Lenova.Asi se tam něco rozsypalo půlka displaye je černá a potom pruhy a potom normální display.Děkuji za odpověďi

Odpovědi na otázku

ahoj, nevim :D

Pokud je displej mechanicky poškozený, pak neuznají.

Zdravím jenom když to zapnu ten mobil. To mi uznají ? Jen když to zapnu , ale něco tam je vidět , ale trochu skoro nic . Jakoby ve vnitř se asi něco sesypalo napiš pokud víš jestli mi to uznají

Četl jsi mou předchozí odpověď? Pokud ano, tak víš, jestli ti to uznají nebo ne.Pokud jsi s tím třísknul, sednul na něj apod. (ani nemusí být prasklý displej), pak ti to neuznají.

Pokud je display prasklý tak ti reklamaci neuznají, nemáš-li dokoupenou záruku "na blbost".

Není jakoby ve vnitř něco nevíš jestli by mi to uznali ? Jen když to zapnu tak to tam mám