» Poradna » Notebooky

Lenovo Y50 vs Y700

Vyplatí se připlatit si nějakých 5000 Kč za novější Y700?Měl by mít pouze novější procesor (ale asi výkonem nastejno) - 4720HQ vs 6700HQ, možnost dvou disků a lepší chlazení.

Odpovědi na otázku

Y700 má dotykový display, je o něco těžší, ale má vyšší výdrž na baterku.Já bych doporučil raději Acer V15 Nitro.

Zalezi co na tom chcete delat a jestli je pro vas tech 5000,- velka castka nebo ne.

ta stará 4720HQ je o trochu výkonnější předpokládám, že je to y50. Smysl by mělo připlácet si za výkonnější řadu lenova jako je y900 ale pokud vím tak ještě nevyšlahttp://243.proxy-1.cdn77.eu/lenovo-ideapad-y900-gamin... Jinak je to asi zbytečné příplácet si za slabší notebook