» Poradna » Notebooky

Lenovo ideapad 300

Dobrý den, nejde mi zapnout můj notebook lenovo ideapad 300. Vždy jen hučí jako když se má zapnout a pak nic. Nabitý je, jednou jsem s ním omylem bouchla do zdi, když jsem se ho snažila posunot, tak do ní narazil, přehřátý také není. Poradí mi někdo. Prosim, nevím co s tím. :(

Odpovědi na otázku

Jestli ,,hučí" při zapínání, tak to obecně není nic dobrého.Pokud je jemně slyšet větrák, tak je to ale O.K.Svítí nějaké kontrolky? Blikne displej?

Nesvítí nic, ani obrazovka. Jen hučí a toť vše.

Tak to nie je dobrá správa.V záruke už ho predpokladám nemáš ?Skús ho zapojiť na externý monitor aby sme vedeli či sa vôbec spustí alebo nie.