» Poradna » Mobily

Lenovo A7020 - z obrazovky zmizely hodiny a počasí. Jak to vrátit zpět?

Mám lenovo 7020a, měla jsem na displey přednastavený datum, čas a počasí. Zřejmě jsem něco zmáčkla a zmizelo mi to a nikde to nemůžu najít. Poradíte mi, jak to dostat zpět?Děkuji.//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

dle mého stačí na plochu přidat widget,

Na plochu? Spíše se jí jedná o zamykací obrazovku (na smartphonu s Androidem).