» Poradna » Mobily

Lenovo A7000 android 6.0 nejdou mi přesouvat aplikace na SD kartu

Dobrý den,Mám telefon Lenovo A7000. Měl jsem ho na reklamaci a oni mi tam nainstalovali android 6.0. Zjistil jsem že v telefonu nemám žádné místo. Tak jsem chtěl přesunout aplikace na SD kartu. Chtěl jsem začít přesouvat a ono to nešlo žádná možnost tam není, aplikace jsou v interní paměti. Hledal jsem to na netu a tam je možnost SD kartu používat jako interní úložiště. Ale já chci mít SD kartu na používání i v jiných zařízeních. Koukal jsem i u jiného telefonu s androidem 6.0 a tam je to úplně jinak. Tam to jde si vybrat kam to chci uložit. Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

U Androidu 5.1 a výše to nejde. V nastavení úložistě nemáš možnost si vybrat výchozí úložiště? Někteří výrobci to tak mají.Nebo můžeš naflashovat starší verzi ve které ti to fungovalo.

A to ti nakukal kdo?

Fakt nejde Ide len rozšíriť internú pamäť zariadenia o SD kartu, ale to sformátuje SD kartu a spomalí mobil

Z toho dôvodu má Android 6.0 to urobené inak po starom na väčšine mobiloch

Lenže niektoré Lenovo to majú po starom

Android 6 nechce aplikace na SD kartě z důvodu bezpečnosti.A pokud byste vám podařilo program na SD nainstalovat, tak nepoběží.Příště až si budete kupovat mobil, tak budete vědět, že nemá být s interní paměťí 8GB.