» Poradna » Programy

Left 4 Dead 2 steam verze org přestala praovat

Ahoj prosím poradte mi jak vyřešit problém s Left 4Dead 2 originální verze steam když chci spustit napíše že přestal pracovat. Reninstalace nepomohla nevím co mám dělat.Díky za pomoc jestli někdo bude vědět.

Odpovědi na otázku

Bylo to zadarmo, co jsi čekal?Znám šamanskou magii: Jdu na google a ten mi poví, že chyba často bývá s SteamService, vypni steam, jdi do instalační složky steamu a smaž SteamService.exe Až steam zase zapneš, všimne si že mu chybí SteamService.exe a opraví se, tím získáš opravenou verzi.Zkus tradiční magii: aktualizuj ovladače(hlavně grafiku)

prosim te kde to mam najit, prohledal jsem celou slozku a tuto tam nemam -_-