LCD TV LG - obrazovka nechce naběhnout

Mám problém s LCD TV LG, při zapnutí nechce naběhnout obraz, ale zvuk jde. Zapnutí a vypnutí několikrát opakuji a pak se to podaří. Co s tím může být, má to cenu dávat opravovat nebo jen stačí něco pročistit, nebo jen kontakt, nevím. Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Neviem, čo by si "čistil" aký kontakt v telke . Zober pod pazuchu a hajde do servisu....

To nám dělala Sencor tv z Planea. Když tam nepochopitelně zamítli reklamaci, tak jsme to dali opraváři a prý uvolněný nějaký spoj a ještě rok hrála. Takže servis.