» Poradna » Windows (a jiné OS)

Lagy-nemám obnovení z toho data

Počítač zhoršil velice výkon od 30.12 minulého roku. Dřív jsem to řešil obnovou, kterou jsem toho data vytvořil bitovou kopii, ale později jsem zjistil, že mám nějaký soubor, který má cca 70GB na d a smazal jsem ho, jelikož jsem myslel, že špatný výkon má na svědomí právě ten soubor. Příčinu toho, že se začal sekat atd neznám a tak jsem ho chtěl obnovit, ale už ten soubor nemám. Je mi jasné, že 70GB soubor už nejspíš neobnovím ničím. Teploty, vytížení, viry, malwary, rootktiy jsem kontroloval, ale nic se nenašlo, co by mohlo za takové zhoršení výkonu. Nenapadá mě řešení. Instalační cd už nemám, protože tento notebook mám už několik let a nepovedlo se mi jej najít. Co bych měl udělat? Windows služby taky nenašly žádný problém. Může jít o problém s ovladači. Na něj jsem se zde už ptal, také jsem ovladače ze stránky výrobce instaloval, ale tím to také není. O jaký problém může jít a co může být příčina? děkujji

Odpovědi na otázku

Instalačku si stáhni. Licenční číslo snad máš.

Mluvíte o product key"?

licenční číslo = PK = product key

Ano, ale kde jej nainstaluji a zda je na to i tutorial, nebo to zvládne i amatér