Ktorá zvuková kvalita vo formáte FLAC je lepšia......

Jedna streamova webstránka ponúka dva typy prehrávania vo formáte FLAC.Ktorá je kvalitnejšia?WAV lossless, 16Bit, 44.1 KAIFF lossless, 16Bit, 44.1 K Coverart Metadata

Odpovědi na otázku

Kvalita by měla být, podle udávaných parametrů, stejná. Rozdíl může být v kompatibilitě v případě stažení a přehrávání v nějakém zařízení (PC, MAC ...). Formát WAV by měl být kompatibilní se všemi zařízeními. Rozdíl může být také v objemu dat. ☺

Oba bezstrátové. AIFF je větší,-možnost vylouhovat Cover art na obal +nápisy (i ručne vložit)

Žádná není kvalitnejšia. Lossless je lossless. Dva typy tam nabízí nejspíš na výběr pro uživatele Win a OS X.

Tak za prvé, s FLAC to nemá nic společného. Protože FLAC je komprimovaný (i když "bezeztrátově") formát, kdežto WAV a AIFF jsou bezkompresní...Při porovnání stejné nahrávky se jeví maličko kvalitnější AIFF, následuje WAV, potom FLAC level 0 a na konci je FLAC s kompresí level 8.Ovšem musím podotknout, že rozdíly vyniknou pouze na kvalitativně odpovídajícím poslechovém zařízení a nahrávkách.Takže s nějvětší pravděpodobností nepoznáš nic...

A to myslíš vážně?Takovou sračku tu necháte, jak jako může být jeden lossless při stejných bitech a herzech kvalitnější než druhý lossles?Hlavně když jsem tu dal správnou odpověď:"co je těžší, kilo železa nebo kilo peří?"tak to tu zmizlo, navíc jsme si tam hezky popovídali.

Ale jo, tak když se tu podporují sračky tak já je jdu podorovat taky, juvá má ode mě podík + souhlasím, dal bych aj druhý, ale nechce se mi líst na mekynku.