» Poradna » Web a internet

Kto posiela viry

Nazdar.Kto posiela virusy na nahate stranky? Majitel,admin nie, to by bol blazon.Clenovia fora nie.Kadili by si do hniezda.tak podla mna majitelia original stranok aby zabranili "zlodejom" obsahu,ktory nelegalne siria.Mam pravdu?

Odpovědi na otázku

nemáš

Mám.

Majitel,admin ÁNOClenovia fora ÁNOKdyž za to dostaneš slušně zaplaceno, aby jsi ten vir rozšířil mezi lidi, tak to tam dáš.

Svine.

A na kterých stránkách jsi kupříkladu narazil na nějaký vir ? Já tady furt čtu jak mají všichni zasviněné počítače i přes 10 nainstalovaných antivirů a já furt nic ne a ne chytit, poraď ?

Ty nejsi "ten správnej pornoluser". Asi budeš muset "lozit" na porno stránky, aby jsi "něco" chytl. Nedávno jsem známému "odvšivoval" PC a ptal jsem se: lozíš na porno? NEEEE. po odvšivení ...redtube ,porn, xvideos... ALE nelozíí.

Dyť ty si zázrak :)

Odpovim až mi povíš kdo infikuje hambaté slečny tim co by jsi nechtěl chytit.Možno su zavirovane od nich

Viry vesměs vytvářejí lidé,kterým ty svými znalostmi v oblasti pc nesaháš ani po kotníky.A proč je nejvíce zkouší na sexy stránkách je jasný i začátečníkovi.Hacknout takový Rudý Právo není vzhledem k návštěvnosti takový terno.Stačí?Nebo chceš taky něco poslat?