» Poradna » Programy

Kreslený obraz vo videu

Nazdar, potreboval by som spraviť takýto, akokeby kreslený, efekt. Neviete niekto, ako sa tento efekt volá?https://www.youtube.com/watch

Odpovědi na otázku

Neklikať. Je to len nejaká rappová sračka. Ten zmrd sa tu len snaží zvýšiť sledovanosť. Smrad jeden pseudorapperský.

Což o to, to já kliknu, a třeba hned dvakrát. Nejdřív na ten link a pak si ještě kliknu na tlačítko že se mi to nelíbí, protože se mi rap fakt nelíbí a za 5s to okno zavřu.

čo si, na práškoch? normálne som sa spýtal na názov toho efektu, o je v tom videu použitý, lebo ho chcem vedieť.

Cartoon