» Poradna » Ostatní

Kreditní karta - PayPal - osobní účet

Zdravím,potřebuju z kreditní karty získat 50 tis na muj bankovni ucet.Slo by to prevest s poplatkem, ale chci se zeptat na moznost vlozit penize na PAYPAL a hned si je nechat poslat na svuj ucet. Kartu i ucet mam na PAYPALU validovany, drzitel i adresa u obou stejna. Pujde to?Jsou tam nejake skryte poplatky popr. riziko ztraty hodnoty diky prevodum mezi měnami?Nebo je jeste jiny zpusob? Poslat penize na ifortuna.cz a hned je vybrat asi taky nepujde, že?Diky za radu...

Odpovědi na otázku

a co máš za banku? většina bank dovoluje vložit peníze z kreditního účtu na běžnej v bankovnictví, jako klasický převod

"potřebuju z kreditní karty získat 50 tis na muj bankovni ucet"Proč přes Paypal? To si to nemůžeš převést mezi účty?

Kreditni karta neni vazana na ucet, to si pletes s debetni kartou.

ale je vázaná na účet, na svůj vlastní, a není problém v normální bance mezi těmito účty převádět ... jak jinak by si vlastně splácel dluh na kreditce?

Na tohle použij MoneyBookers/Skrill - mají nižší poplatky.

Paypal není charita a někdo musí zaplatit poplatek za převod. Buď je to dar a poplatek zaplatí odesílatel (ty) a nebo je to platba za zboží a zaplatí je obchodník (ty). ☺

Mám KB, poplatek za prevod penez z kreditni karty na jiny ucet je 1%.Ptal jsem se na moznost udelat to bez poplatku (s nizsim). Driv jsem to udelal pres TIPSPORT (vlozil na sazkarsky ucet a pak nechal poslat na osobni ucet, ale nyní je možné vybrat peníze, které jsem vyhrál - nikoliv které jsem vložil).Ten MoneyBookers/Skrill funguje jak? To je jakoby penezenka? A poplatky?Díky za dalsí postrehy....

Na PayPal zapomen. 50k je mimo limit osobniho uctu, musel bys zalozit business ucet a tam bys zaplatil za poslani na PayPal mastne poplatky.Kreditka ma svuj vlastni ucet. Zeptej se u vydavatele kreditky.