Koupit nebo ne? Prosim o radu!

Nevim, jestli toto je primerena cena pro tuto sestavu a potrebovala bych poradit. Potrebuju pocitac do domacnosti, aby se mi nesekaly hry typu Angry Birds na FB apod., nehraju zadne strilecky, aby mi to prehravalo filmy a videa bez problemu i ve vyssi kvalite. Diky predem http://www.electroworld.cz/lenovo-ideacentre-h50-55-... )

Odpovědi na otázku

Na tyhle ucely to staci. Ale je to velmi predrazene, takze nakup nelze doporucit.

Dobrý den, jen jsem si pročetl technické parametry sestavy, komponenty které jsou v sestavě naklikal samostatně v czc.cz, kde Vám pc zdarma složí, no a přeplácíte (za znak Lenovo) cca 2 tisíce.Co se týče výkonu sestavy tak podle mě v pohodě stačí pro Vaše potřeby. Naopak někde by se dalo ubrat, někde přidat. Podle toho co píšete za požadavky by Vám dle mě stačil i pc za +/- 9000Kč (pokud nemusíte mít vyloženě sestavu).

Ano, spravne sestavene PC na tyhle ucely (bez kvalitativnich kompromisu) by melo stat cca 9000Kc. (Spravne pro kupujiciho, ne pro prodejce / vyrobce za ucelem dobreho kseftu.)

dekuju moc za rady. jeste jsem nasla jeden, tak, prosim, co si myslite o nem?http://www.czc.cz/asus-k31an-cz002s-cerna/1...

Ještě horší!