» Poradna » Mobily

Koupil jsem Full HD TV, ale chytnu programy z Prahy jen v 576p rozlišení.

Dobrý den, koupil jsem úplně novou TV Philips 24PFS5231/12, Full HD 1080p s certifikovaným DVB-T1/T2 tunerem, připravené pro české vysílání ve vysokém rozlišení. Chytám vysílač z Prahy, síť České Radiokomunikace, skoro všechny programy současné chytnu, ale jen v rozlišení 576i, přitom síla signálu je přes 95%, kvalita signálu 100(BER:0X 1E-6). Já myslel, že už se vysílá ve Full HD 1080p. Nebo na to je potřeba nějaká speciální anténa ? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Probuď se. V HD vysílají pouze 3 programy ČT. A to ještě ne ve všech sítích....

Anténu můžeš mít jakou chceš, protože pokud je zdroj skoro černobílý tak s tím nic neudělá

A co jsi čekal, bláhový? V HD vysílá pouze multiplex 7 a to ČT1, ČT2 a ČT Sport.

Nejhorší jsou ti pitomci, co řeknou ,,já myslel" !

Nejhorší jsou debilové, co si myslí, že všemu rozumí, ale přitom ani neumí plavat.