Koupe novy graviky a skrine

Zdravim moje sestava: AMD fx8300 gtx 750ti 8gb ram deska: m5a97 r2.0 chladic: Cooler Master Hyper 212+ EVO zdroj nevim ted jaky ale kupovan nedavno nebel by byt problempotrebuju poradit ohledne koupe grafiky max do 6.k myslel jsem nejakou radu z gtx 1060 3gb, ale je jich tam aspon 8 na vyber a nevim jakou. Dale nejakou novou skrin aby me ta sly vsechny komponenty, mam ted malou a musim mit otevrenej bok aby se me tam vesel chladic, pokud mozno cena skrine do 1500k.

Odpovědi na otázku

Skříň Zalman Z1 nebo podobné na ATX deskyGTX1060 3GB neber, buď si připlať za 6GB verzi (není tam jen rozdíl 3GB paměti, ale i další věci ovlivnující výkon), nebo se spokoj s GTX1050Ti (ale tam bude minimální nárůst výkonu), popřípadě se mrkni po RX470. RX460 nebrat, tam si nepomůžeš.

ok s deskou souhlasim to se me libi. Ted 2 dny jsem cetl vselijaky recenze a testy na grafiky a napr. ASUS DUAL-GTX1060-3G neni moc velky rozdil ve vykonu nez stejna ale 6gb

Ty grafiky nejsou stejné, není tam rozdíl jen ve velikosti paměti. 6GB má více stream procesorů a tak dále. Pokud možno tak tu 3GB verzi nebrat, dnešní hry už pomalu využívají více než 3GB. Běž do RX480, výkon je praktický totožný a je ve 4 nebo 8GB verzi, takže o paměť nouze nebude. :)

Vem klidně tu 3GB, bohatě to stačí.

tak jsem projel jeste dalsi fora a v dosti pripadech je doporucena MSI Radeon RX 480 GAMING 4G cena 5800kc. diky za nazory a vezmu tuto