» Poradna » Ostatní

Koupe noveho hardisku

Ahoj mam problem s pc ze me nejdou nainstalovat windowsi vcelku stary hardisk nepusti me to dal nez na nacitani windowsu myslite kdyz koupim novy hardisk zapojim ho do pc ze pujdou nainstalovat windowsi?

Odpovědi na otázku

Co si myslíme není důležité.Jaké Win nejdou nainstalovat, na jaký disk - konkrétně, do jakého PC nebo NTB?Instaluješ z DVD mechaniky, nebo z USB?Je ta mechanika v pořádku? Je v pořádku to instalační medium?Při nedostatku relevantních údajů od tebe je správná každá odpověď.