Kontrolka svítí, obraz nejde

Zdravím, dnes jsem premistoval PC asi o 70 cm.. byl jsem opatrný avšak po zapojení všech kabelu jak byly, monitor najednou nejde jelikož mi je 14 a nemám žádnou praxi s tím co je uvnitř atd.. tak jsem se nejdříve chtěl poradit tady, prosim jak mám postupovat ?( Kontrolka svítí)

Odpovědi na otázku

proč jsi kvůli 70cm odpojoval kabely? nejspíš jsi to špatně zapojil a nebo by se to rozbilo i tak pokud jsi ti nespadl na zem. zkontrolovat zapojení a jinak reklamace/servis/sběrný dvůr