» Poradna » Mobily

Kontrola www u sim?

Dobry den.Kamarad mi pujcil na par dni sim kartu od t-mobile s datovym tarifem Internet komplet. V aplikaci od Tmobile vidim kolik jsem ze 3gb dat uz spotreboval a vidm tam jeho jmeno (ta sim je psana na nej).Zajimalo by me, jestli on muze sledovat muj datovy tok (to by mi bylo stejnak jedno), ale zajimalo by me uplne nejvic, zda muze videt stranky na ktery pod tou sim chodim, hesla kam se prihlasuji, apod. Nebo jestli proste muze jen konttolovat (je to firemni sim), kolil dat jsem vycerpal. Moc dekuji za odpoved...

Odpovědi na otázku

Maximálně může vidět kolik dat jsi z FUPu vyčerpal... nic víc =)