» Poradna » Web a internet

Komunitní trh

Zdravím, mám ve steam peněžence 5 euro a chtěl bych si koupit nějaký skiny do cska nemůžou mě nějak okrást apod...?

Odpovědi na otázku

Uz jen to, ze zaplatis 5 euro za nejaky skin je kradez. Radsi bez na pivo.

No fakt se mi nechce dávat 5 euro do skinu já myslel třeba tohle https://steamcommunity.com/market/listings/730/AK-47...

Tak pod to se podepíšu. Platit jen za to že to "jinak vypadá" je podle mě zlodějna.

já bych se skiny kupovat nepokoušel - ještě by se naštvali a rozbili ti hubu