» Poradna » Programy

KompoZer - natlačené písmenká

Dobrý den, stáhl jsem si program KompoZer, a mám takovýhle problémek.Když třeba něco napíšu do KompoZeru, a pak to nechám zobrazit v google chrome, tak písmenka v KompoZeru jsou na sebe moc natlačená a v google chromu jsou normálně. Přiložím fotky.http://leteckaposta.cz/830097061Nevíte jak to v KompoZeru opravím, aby tam měli písmenka takový odstup, jako má google chrome? Aby na sebe nebyla moc natlačená?

Odpovědi na otázku

Luky, přiznám se, že tuto aplikaci nepoužívám, ale pokud nastavíš rozestup správně a tento font (či řez) zlobí, zkus použít takový, který v obou bude vypadat stejně. Sleduj také, zda je font TrueType, OpenType, Adobe T1 (Type1) dnes je asi nejlepší používat OpenType.> Chce to maličko laborovat.

Přiložená tlačítka nemají stejnou velikost, po úpravě na stejnou velikost je písmo v pořádku. Jak přesně vypadá příslušná část kódu?