Kompatibilita jednotlivych komponetu ?

Dobry den, prosim zkusenejsi aby se podivali zda navrzene komponenty pc jsou sladene tak jak maji a budou vzajemne pracovat. http://imgup.cz/image/5SS ... zde je podrobny vypis.

Odpovědi na otázku

1. odkaz na košík sa dá publikovať2. ak bodu 1 nerozumieš, mohol si vypísať komponenty3. RAM sa doporučuje 1,5V4. zdroj nevhodný. Stačí aj Seasonic 430W5. ozaj chceš X4 880K? Ja by som šiel do i5-6500 a s H110, ale dosky s B150 nie sú omnoho drahšie6. k tomu CPU nie je GTX 1060 priveľa? Ak chceš herný PC za pár Kč, tak si uvedom, že to dokopy veľmi nejde

HyperX Fury 16GB (2x 8GB) DDR4 2133MHz ADATA Premier SP550 120GB MSI B150 PC MATE TRAY - Intel Core i5-6500 @ 3.2GHz Gainward GeForce GTX 1060zdroj nevim jaky vykon

Za 1200,- koupíš leda trochu slušný 400-450W zdroj (třeba ten CX430), který bohatě stačí. 700W za tu cenu fakt nekoupíš a šmejdskou imitaci nesmyslně výkonného zdroje nepotřebuješ. 700W zdroj potřebuješ na dvě grafiky a pod 2500-3000kč žádný slušný neseženeš.

Jop, toto je celkom pekna zostava. Zdroj zober Seasonic S12II 520W.

Určitě chceš k 1060 (která je jedioná slušná součástka z toho pc) kupovat X4 ? K tomu desku za 2,5k která už před rokem byla stará a zdroj který bych nechtěl ani zadarmo... navíc nálepkou 700W (WTF ?).Je to sestava stará 5 let do které někdo dal aktuální grafiku...