Kompatabilita desky s ssd M.2

Prosim o radu s deskou jestli je kompatabilní s SSD M.2: ASUS Z170 PRO GAMING a Samsung SSD 960 EVO 250GB MZ-V6E250BW a jestli bude fungovat ja má.

Odpovědi na otázku

Samozřejmě že ano. Jak slot desky tak to SSD-čko mají M.2 slot s klíčováním "M", takže používat se budou 4 linky PCI-E a ne jen jedna linka SATA, jak je to u běžných SSD disků.Pokud bys nechtěl čekat na retailovou verzi (960PRO), tak Mironet prodává OEM verze toho disku (SM961): https://www.mironet.cz/pevne-disky-a-ssd/interni...

Ale cena u těch disků je až moc vysoko, neplatil bych 2.5k za nějakých 120 gb, ale když je využiješ to co nabízí tak proč ne,

Jenže ani zmíněná deska nepřipomíná svojí cenou akci v Bille...Ale k věci - on výkon prostě peníze navíc stojí. A rozdíl oproti klasickému SSD disku není malý - viz: https:// a pak buď: uloz.to/!HV2UbDudCHIW/m550-1-jpg nebo: uloz.to/!SPB5CeVwvA0u/m-2-sm961-samsung-driver-jpg

Já se omlouvám. Jsem příliš lehkooká čtenářka. Ty nechceš 960 PRO, ale EVO. Tak to je pak zbytečné ho kupovat v M.2 provedení. Ani 4 PCI-E linky mu k výkonu nepomůžou, když disk sám o sobě rychlý není. Tak pardon...

Právě že je Interní pevný disk, SSD M.2, čtení až 3 200 MB/sec, zapisování až 1 500 MB/sec, absence pohyblivých částí zaručuje vysokou odolnost a životnost, kapacita 250GB, rozhraní PCIe 3.0 x4, NVMe 1.1,www.samsung.com

Prima. Tak pak si stáhni CrystalDiskMark a postni výsledky.

Bezny marketingovy ojeb. Sustred sa na slovicko "až".Kamarat zmenil prividera na pristup do Internetu, kde mu slubili až 100Mbit/s.Kedze asi tyzden nedosahoval viac ako 65Mbit/s, tak stazoval. Odpoved bola, ze provider dodrzuje zmluvu, kde je uvedene až 100Mbit/s a ze aj 10Mbit/s je v rozsahu až 100Mbit/s.

No to je, ale predsa logické. Garantovaná rýchlosť 100 Mbit/s stojí aj 3x viac.

Tá cena je podozrivá, ak je tam aj pri tej cene Asus Rog Front Base , ktorý samostatne stojí 65,90€ , tak čo je potom na tej doske tak zaujímavé , že stoji 179€ .

Kompatabilní nebude určitě. Kompatibilní asi ano.