» Poradna » O Živě.cz

Kompaktní verze zive.cz

Tak nám zive.cz změnilo design, který má ovšem stále obrovské texty a obrázky.Zde jsem vytvořil kompaktní verzi pro doplněk Stylish.Firefox: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/stylish/Chrome: https://chrome.google.com/webstore/detail/stylish/f... Kompaktní css pro zive.cz: http://pastebin.com/9vNQ61cwPokud někdo nabídne nějaké změny v designu, tak budu velice rád .

Odpovědi na otázku

1. Náhled je kde, kde máš ukazaný rozdíli v origo stylu a ve tvém?2. Firefox má userContent.css tak k čemu do něj cpát stylish?

Ok rozdíl je zde:Nynější zive.cz : http://s20.postimg.org/va1kr6p7x/screenshot_195.pngMá verze: http://s20.postimg.org/7kc52hqul/screenshot_195.png+ jsem udělal změny i v doporučených odkazech pod článkem a samozřejmě i ve článcích (zmenšení velikosti textu a nadpisů) .A co se týče stylish, tak jsem si na něj jednoduše zvykl, že si v něm mohu organizovat jednotlivé stránky přímo v rámci prohlížeče v reálném čase. Pokud ti vyhovuje userContent, tak použij samozřejmě ten.

Cas 23:40:57 , pracoval si na tom x-hodin.Kazdy spravny chlap chodi v danom case s priatelmi na pivo.Asi kamaratov nemas a vymyslas chlopotiny.Ani jeden odkaz som nevidel, ale odpoved je jednoznacna:ked bude "design" zive na hov*no, tak sa uz nepripojim.Cakal si inu odpoved?

Tak ne všichni mají 8K monitory aby si mohli pohodlně prohlížet dnešní weby. A že je tolik hodin, asi jsi ještě neměl třísměnný provoz že? A že se snažím navrhovat změny na webech jsou podle tebe chlopotiny?Ok tvůj názor ti neberu, jestli si myslíš, že na tomto marním čas, ale tak když už něco upravuju (i třeba pouze pro sebe) , tak se rád podělím.A jinak ano, čekal jsem trochu jinou odpověď. A místo do zakouřené hospody si otevřu raději pivo doma :) .Na zive.cz chodím celkem rád, co mi zde akorát vadí jsou reklamy a design. A proč nepřejdu ke konkurenci? Už jsem si na zive.cz vybudoval jakýsi vztah, hlavně na lidi z redakce, na které jsem zvyklej a žeru jejich názory v týdnu živě :) .Konkurenční weby hlavně nemají tolik videoobsahu jako zde zive.cz a mobilmania.cz .

Asi jsem divnej, ale mně vzhled, co tu je, vyhovuje, tedy s tím, že se mi zdá všechno prťavé, takže zive trvale používám zvětšené, ve firefoxu 4x ctrl+

Tak jsem našel kolik to je, takže je to přesně 150 %, já používám zive trvale zvětšené 1.5x Žeprej obrovské texty kdes na to přišel?

Už sis zkoušel zde číst články? Nadpis jako kráva a následný text je také celkem velký (alespoň tedy na mém notebookovém 1366x768 rozlišení) .

Mám full hd 22 palcovej monitor. Jak velké máš zobrazovadlo (v palcích úhlopříčka).Podle mě máš sice menší rozlišení, ale i menší zobrazovadlo.Na tvém notebooku bych to viděl ideálně asi na 120 %

15,6 palců. Na jednu stránku se mi vejdou sotva 3 články, nechápu důvod proč to ještě zvětšovat. To jsou všichni tak slepí?

tak se ti tam vlezou 4, to je teda výhra mně 1,5 článku a žily mi to netrhájo a malá poznámka, típni si tu horní lištu (e15 atd), já ji mám bloklou,nepoužívám ji, ušetříš další pixely.

Ok díky, hotovo :) ..prolinkhdr-content { visibility: hidden; }#prolinkhdr-v3 { visibility: hidden; }body { margin-top: -36px; }

BTW, čo za jazyk to je? Pascal asi nie, že? (nerýpem, som len zvedavý)

Klasické CSS. Základ když vytváříš jakoukoliv internetovou stránku.

Sledujem Tvoje aktivity uz nejaky ten piatok. Konecne jeden prispevok, s ktorym suhlasim."Asi jsem divnej"

Aký má byť v tom rozdiel?http://s32.postimg.org/ofynho41x/zive_stylish.png (vľavo so stajlištom, vpravo bez)

Asi jsi styl špatně použil, takto by to mělo vypadat s20.postimg.org/7kc52hqul/screenshot_195.png . Viz výše popis změn.