Kolik bych mohl dostat...

zdarec, kolik bych mohl např. na aukru dostat za níže uvedenou sestavu:deska: msi p55-gd65procesor: i5 760, 2.8ghzgrafika: msi geforce gtx 1050 ti 4g ocoper. paměť: 16gb - kingston hyperx fury black 4x4gb ddr3 1866mhz cl10zdroj: 450wděkuji pěkně

Odpovědi na otázku

To ti ukáže až trh. Můj tip je někde mezi 7000,- a 1000,- (pokud budeš mít štěstí). Více asi jen těžko. Leda by tam bylo ještě něco cenného, co jsi vynechal.

10k je mimo. Bude rad i za tech 7k.. A i tak by kupujici musel byt blbec.Takhle nevyvazena sestava se prodava vzdy blbe.

7k je v pohodě. RAM a grafika to dost cenově zvedá. Škoda, že v tom není int. grafika. Dalo by se to prodat zvlášť:- PC jen s 4GB RAM za cca 3k (možná více, na nápisy "i5" a "4jádro" kupující slyší)- grafiku za cca +-3k- samostatně 3 moduly RAM po cca pětistovce10k je opravdu extrém, kdy narazí na libového kořena.

Problem je v tom, ze ta sestava takhle nedava smysl. Ty penize za to da jen nekdo, kdo z toho udela kanckomp a grafiku i RAM pouzije jinde. Kolik takovych kupcu bude?

Jelikož v tom není IGP, tak to stejně padá. Jinou bych do toho nesháněl (leda by se mu něco válelo doma).Ale RAM bych dal zvlášť určitě. Alespoň 8GB. Prodávat tohle s 16GB se moc nevyplatí, protože za to dostane +-stejně, jako když tam bude 4GB nebo 8GB.

IGP v tom samozrejme neni. Ale jde o to, ze bud nekde GK "za stovku" splasi prodejce, nebo to bude muset udelat kupec. A o to jde. Udela-li to kupec, vyznamne na prodeji vydela.

válí se mi gainward gtx 460

No vyborne!Dejte do toho GTX460 a lepsi GK spolu s polovinou (nebo 3/4) RAM prodejte separatne.

díkes. ale nenapadá mě co by tam ještě mohlo být cenného...

Cenna je tam jen ta GK a pak pamet. Zbytek je tak za 2k. :o)

právě ...ledaže bych pod základovkou nechal tatíčka masaryka

Ne. Ledaze byste to prodal po kusech. Staci to nejak rozumne rozdelit. Kdyby se nekde vystrachala nejaka kancl_GK, bylo by to uplne nejlepsi. Pak GK zvlast a vetsinu RAM zvlast.

mám doma starší gainward gtx 460... ta tam byla původně. funguje v poho.jinak taky mě napadlo to vykuchat a prodat na kusy. díkes.

Tak ji tam dej a prodej to jen s těmi 4-8GB. Zbytek RAM a GTX 1050 Ti zvlášť. GTX 460 bude při prodeji také vypadat celkem dobře. Zvlášť když někdo uvažuje, že by byl ochoten vyhodit 6000,- za Q8300 a "GTX 1GB" (WTF???):http://www.zive.cz/poradna/je-tahle-sestava-...

Jaká je tam skříň, zdroj a disky? Licenci Windows máš?Vystavil bych to za startovací cenu 4 000 Kč s 8 GB bez SSD; „Kup teď!“ litr nad rady, co tu padne (až se dozvíme zbytek).Tučně velkým červeným tam dopiš do textu za příplatek 800 Kč rozšíření RAM z 8 GB na 16 GB a přidání 120/240 GB SSD za 800/1600 Kč (podle toho, co tam máš). Zdánlivě to bude hodně levné (a bude přihazovat jak smyslů zbavený), ale pokud to bude někdo chtít rozšířit, tak bude mít upgrade za pevné ceny věcí, co ví, že tam fungovaly.Vyfoukej od prachu, hezky nafoť, samozřejmě do aukce dej snímek, že RAM projdou Memtestem, celkový přehled z HWinfo64 a SMART disku. Lidi uvidí, že je to v cajku a nemají se čeho bát. Pokud nebude osobní převzetí, vymontuj před odesláním grafickou kartu a chladič - kurýrní společnosti a Pošta jsou hovada - třískají s balíky - urvali by slot i s grafikou nebo celý chladič.

"Kolik bych mohl dostat..."No, ked si to ukradol a pridu Ti na to, tak tipujem dva roky podmienecne.