» Poradna » Programy

Knihovna MSVCP100.dll

Dobrý den,nefungovala mi hra The Sims 3 kvůli chybějící knihovně MSVCP100.dll na Windows 8. Našel jsem návod, že je třeba knihovnu přidat do Windows/System32/Wow64 ale ve verzi 32 bit (systém je 64). Chybějící knihovnu jsem vzal z Windows 7 32 bit. Hra se spustí, ale při jednom kroku se zcela vypne notebook. Je možné, že je to kvůli tomu, že chybějící knihovna byla použita z Win 7 a teď funguje ve Win 8 nebo tak může být jiný problém? Díky.

Odpovědi na otázku

Nainstaluj si Microsoft Visual C++ runtime.Odkaz:https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx

Instaloval jsem, bohužel tam nebyla žádná změna. Stále to hlásilo chybějící knihovnu, tak jsem musel přidat ručně. Myslíte, že by pomohlo smazat tu knihovnu a zkusit nainstalovat znova, aby Studio doplnilo tu knihovnu originální?Díky

Za zkoušku to stojí vždycky.Nic tím nepokazíš.

Ty demente, proč mu dáváš odkaz na vc++ 2015, když verze 10 je verze vc++ 2010? Ježiš, proč ty někam lezeš a radíš. Proč?

a není lepší tu knihovnu stahnut a narvat jí do system 64 pro 32 bit verze systemu windows 7 ultimaten a pro systems 32 je pro kompatibilitu 64 bit ? já si myslím že ono se tím taky nic neskurvý a to mám taky runtime microsoftu vc2015 až aktulizace do roku 2017 a na víc já ty knihovny stahnu dám je do system win 32 a system WOW64 pro obě kompatibility restaruji počítač a pak mi to už chybi neháže ovšem pokud to chce další knihovnu udčiním tak stejným způsobem j ono to pomohlo hodně takže souhlasím z tebou ale ten pičus kterímu si to dal odpověd a nazval si ho dementem mě docela zaujalo zajmavý postup jednání ale okey no já sem sice jiná liga naštěstí mám vysokou školu V.U.T a dokýu si poradit z čím koliv jenom je někdy sranda se sem podívat přečíst si vaše komentáře vždycky vybuchnu smíchem na tu vaši kritiku je paráda se dívat sranda je dobrá velmi zajmavé lepší než video na youtube u mě máš 2 miliardy like

sorry za překlep v textu musím vypnout automatickou nápovědu keyboards sere mě automatický nápověda to jediný co google skurvil na výrobě chromu takže se omlouvám za značné chybi v textu je to problém auto nápovědy při psaní takže asi tak jo pokud se jedná o nějaké jiné viry nebo poškození systému já mám předplacený kaspersky anti virus který je vinikající plně doporučuji stahnout tento antivir zablokoval mi trojan task.mgr generick během 2 minut a dezinfikace během minuty vynikající pro ty co mají problémi i přes to že si firewall bránu z pokročilím zabezpečením si jí jenom zapozdří a pak stejně mají systemový spouštěče který vyhodí multi gen trojan tak na to funguje kaspersky jako přes stínování není jednoduchý chytnout ten virus a smazat ho pokud je to ovčem registr systému po každém odstranění se smaže ale při další aktulizaci systemu se nainstaluje znovu a umístí se dvaktát do dvou složek takže jenom tak se ho nedá zbavit důvod proč temu tak je je jednorázový nenačítá se runtime správně z ohledu na nekompatibilitu registru ze systémem vaší administrátorské sítě proto se nedokáže dohodnout z paměti systému takže kaspersky to opravy dezinfikuje jej ale zabrání při aktulizaci probíhajícího systemu přístup k opětované chybi což je rozhodně jediný možnost jak zabránit temuto problému vzhledem k okolnostem system jedno jaká kompatibilita verze to je ta podstata je v kterím koliv systému který váš počítač násobně obsahuje registry vždycky na starčích verzích systému měly problémi protože wivr jakož spouštěč runtime byl navržen v roce 2002 prosystemy xp a na těch začínal výbvoj spoučtěče aids což je virus který je spuštěn po nainstalování systemu jeho konvertace ze systemem byla v někjterích uvodech systemu nekompatibilní vyhazovala chybu a tak se microsoft rozhodl že tuhle závažnou chybu upravía předelá registry pro lepší kompatibilitu sp3 pack a to vedlo k následkům uspěchu ale některé  Ukázat celý příspěvek

sorry za překlep v textu musím vypnout automatickou nápovědu keyboards sere mě automatický nápověda to jediný co google skurvil na výrobě chromu takže se omlouvám za značné chybi v textu je to problém auto nápovědy při psaní takže asi tak jo pokud se jedná o nějaké jiné viry nebo poškození systému já mám předplacený kaspersky anti virus který je vinikající plně doporučuji stahnout tento antivir zablokoval mi trojan task.mgr generick během 2 minut a dezinfikace během minuty vynikající pro ty co mají problémi i přes to že si firewall bránu z pokročilím zabezpečením si jí jenom zapozdří a pak stejně mají systemový spouštěče který vyhodí multi gen trojan tak na to funguje kaspersky jako přes stínování není jednoduchý chytnout ten virus a smazat ho pokud je to ovšem registr systému po každém odstranění se smaže ale při další aktulizaci systemu se nainstaluje znovu a umístí se dvakrát do dvou složek takže jenom tak se ho nedá zbavit důvod proč temu tak je je jednorázový nenačítá se runtime správně z ohledu na nekompatibilitu registru ze systémem vaší administrátorské sítě proto se nedokáže dohodnout z paměti systému takže kaspersky to opravy dezinfikuje jej ale zabrání při aktulizaci probíhajícího systemu přístup k opětované chybi což je rozhodně jediný možnost jak zabránit temuto problému vzhledem k okolnostem system jedno jaká kompatibilita verze to je ta podstata je v kterím koliv systému který váš počítač násobně obsahuje registry vždycky na starších verzích systému měly problémi protože viewr jakož spouštěč runtime byl navržen v roce 2002 prosystemy xp a na těch začínal výbvoj spoučtěče aids což je virus který je spuštěn po nainstalování systemu jeho konvertace ze systemem byla v někjterích uvodech systemu nekompatibilní vyhazovala chybu a tak se microsoft rozhodl že tuhle závažnou chybu upravía předelá registry pro lepší kompatibilitu sp3 pack a to vedlo k následkům uspěchu ale některé viry se dají obějít vypnete akorát starý roaming tam ho musíte za fixovat Ukázat celý příspěvek

vaším pc systémem to je veš děkuji že sem vámi mohl něco vysvětlit opravit text a znovu tohle poslat