» Poradna » Windows (a jiné OS)

Klavesnice

Kocka ni probehla pres klavesnici a najednou, kdyz chci neco napsat, tak neco nefunguje, nebo dam treba g a napise to sd. Poradili byste mi prosim?

Odpovědi na otázku

Ano nenech kočku běhat kolem PC :))a kup si novou klávesnici mechanické závady se tady neřeší :))když máš záruku tak ji uplatni ale jestli ti ji servis opraví to fakt nevím

Mechanicke zavady? Myslim, ze jen nejak zmenila nastaveni, ale nektere klavesy mi nefunguji

Tak napiš jakou máš klávesnici,

To nevim, ale mam acer 5750z

Ale tohle je NB a když se s na něj dívám tak nemá žádnou makro ani bindovací klávesnici takže nic tam přepnout nejde, navíc by to vypadalo jinak než co popisuješ ty že některé tlačítka nefungují

nektera funguuji, ale kdyz dam treba j, napise to stuj) a kdyz treba k, napise to k s teckou. takze tedy koupit novou klavesnici?

Už si mně úlně zblbul, teď nevím jestli jde psát nebo ne, a nebo píše to ale blbosti.. :) no nevadí tady jsou 2 možnosti ...dole na pravé straně máš cz ? Zkus Ovládací panely, Jazyk, Možnosti, Metoda zadávání znaků nemáš tam něco špatně ? má tam být QWERTZ,další možnost je na vlastní riziko, Ovládací panely, správce zařízení, a najdi tam klávesnici a dej ji odinstalovat a pak ji zase nainstaluj ale opakuji na vlastní riziko

takhle, ony fungujou. Treba backspace dela, co ma. enter taky, ale pak tu jsou nektera, ktera jednim stistknutim otoci obrazovku, nebo takove m napise ctyri pismena.

A udělal si to co jsem ti říkal ?

z podobneho sudka: po chrbte mi prebehol mraz a pozrite ako sa kurevsky ochladilo.