Klávesnice

Ahoj chci se zeptat proč když zapojím klávesnici ps/2 do počítače tak se prostě nazapne zkoušel jsem to na jiném PC a tam to šlo.Typ klávesnice : RS-KB01SDěkuji.

Odpovědi na otázku

Příčinou může být např. zkratovaný port PS/2.Nepřipojil jsi klávesnici při zapnutém zdroji?

Nechápu jako jak zapnutém zdroji.Myslíš počítač jestli jsem měl zapnutý?

Slušný zdroj má obvykle kolíbku 1 - 0 .Byla kolíbka v poloze "0" při zapojení klávesnice?Pokud nemá zdroj kolíbku (= laciný šunt), byl vypojený el. kabel?