» Poradna » Windows (a jiné OS)

Klávesnice

Ahoj mám takoví problém,když chvilu píšu na klávesnici tak to přestane reagovat a musím přepnout uživatele a pak to de nebo když jezdím kolečkem na myši tak se mi oddaluje nebo přibližuje internetoví prohlížeč prosím o pomoc

Odpovědi na otázku

skúste ju strčiť do iného USB slotu

mně to příjde jako zaseknutý Ctrl (Control klávesa). Vyměnil bych klávesku a nepolejval bych ji ničím lepivým. Ještě tak čistá vodka, ta projde.

Pozor na vodku. Vodka je alkohol zriedeny vodou na 40% + 5% repneho cukru. Alkohol a voda sa vypari a cukor klavesu zalepi. To slivovica je na tom lepsie.

OK beru z5 vodku prolít hrdlem. Klávesnici raději neprolívat ničím.