» Poradna » Windows (a jiné OS)

Klávesnice nepíše é p ů -, v BIOS a hesle přihlášení však ano

Dd, prosím o radu ohledně klávesnice, která v BIOSu a ještě i při zadávání hesla napíše korektně znaky 0é, Pp, "ů, _-. Jakmile ale dojde ke spuštění win 10 home, píše již jen /, *, -, +, a to se SHIFT či bez něj.S externí klávesnicí, či klávesnicí na obrazovce je vše psáno v pořádku.nemám zaplý CAPS, NUM, CTRL. vše ostatní je v pořádku.Zkusil jsem přeinstalovat ovladač, změnit jazykovou sadu tam a zpět, aktualizovat systém. Nic z toho nepomohlo

Odpovědi na otázku

Prověř si zasvinění OS.

něco konkr/tnějšího?jak?čím?V syst/mu je *o návratu do továrního nastavení jen TComander, O*era, Daum*layer a IrfanWiew. Jo a Office 2//7.

V ntb byva zvlastni klaves ( Fn ) ktera po zmacknuti dava klavesam ruzne jine vyznamy.

Zkoušel jsem všechny možn/ kombinace s Fn a bohužel nic. Jediný nový *oznatek: v tomto *ří*adě funguje Fn jako zfunkčnění těchto znak-, pokud použiji Fn, vypíšou správný znak.

Ověř si že máš nastavenou českou klávesnici.

A zvykej si. Windows 10 obsahují desítky podobných chyb.