» Poradna » Notebooky

Když zapnu notebook, začne se vypínat

Potřeboval bych poradit. Dneska ráno jsem chtěl zapnout notebook, ale když jsem stiskl zapínací/vypínací tlačítko, počítači siíce naběhl, ale jen do fáze modrá obrazovka hlásící vypínání. Notebook se pak vypíná okolo deseti minut. Mám Windows 10, IntelCore i5 - 6200U, NVidia GEFORCE 940M a 8 Gb RAM. Nevíte někdo, co s tím?

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi provozní teploty ani hlášky v Admin logu.Vzhledem k VGA to tipuji na přehřívání.Kdy jsi naposledy čistil chladící cesty a přepastoval CPU + GPU?

Nezapínat.

Problém může být jen v SW, ale také už i v HW. Zkus opravit svépomocí podle návodu. http://www.servispckupka.cz/jak_opravit_notebook.php