» Poradna » Notebooky

Když zapnu NB ,ukazuje to jen logo (Asus)

Dobrý den , aktualizoval jsem si NB na Windows 10 ,tak se mi to zapne a ukazuje pouze logo asusuu , zkoušel jsem to vypnout natvrdo,ale porad to ukazuje jen logo Asus ,zkousel jsem k vypojit baterií ,ale nepomohlo,prosim poraďte

Odpovědi na otázku

Aktualizace doběhla do konce? Nevypl jsi ho na tvrdo, když aktualizace probíhala?Pokud jsi něco z toho udělal/aktualizace nedoběhla do konce - tak bych to spustil v nouzovém.

Aktualizace proběhla do konce :)

A tobě se to logo "asusuu" nelíbí? Nebo v čem je problém

No , jde o to ,že to logo asusu tam je už asi 6 hodin v kuse ..... a aktualizace proběhla až do konce,vsechno jsem nechal doběhnout

Udělej čistou instalaci

No , to já právě nemůžu .... zapnu NTB a vidím logo Asus ... a dál s tím nic dělat nemůžu ... logo Asusu tam mám už asi 12 hodin

Musíš si z jiného počítače vytvořil instalační CD/flashku pomocí nástroje Media Creation Tool (zadej do Googlu a lehce stáhneš). Potom se dostaň do BIOSu (F-kové klávesy, hlavně F1, spíš F2, nebo DEL). Tam si najdeš pořadí, z čeho ntb bootuje (jako první nastav flashku/CD, disk dej na 2., popř. 3. místo), vlož CD/flashku a ntb se ti sám načte a pak tě už postupem provede.

Dlužno upozornit, že v tomto případě přijde o všechny uložené soubory a data všeobecně (jestli už o ně ovšem nepřišel).

Mně se logo Asusůůů líbí, taky ho mám.

vyndej si disk , zazálohuj co potřebuješ , nainstaluj čistej systém znova a jestli tolik trváš na tom že chceš desítky tak si to zase aktualizuj , mě třeba nejdou a hází BSOD i když jsem noťas koupil už z výroby s osmama , narval jsem do toho sedmy a všecko v pořádku