» Poradna » Mobily

Když se dívám na video tak se mi sekne nebo se načte jenom zvuk a černý obraz

Dobrý den chtěl bych se zeptat.Jsou tu dva problémy. Když se chci dívat na video(nemyslím Youtube), tak bud se video nenačte ale načte se jen zvuk a černá obrazovka nebo se načte ale třeba po 7 minutách se jakoby přestane načítat ale video je načtené celé. všechny ovladače jsou aktualizované Adobe Flash taky. Používám Google Chrome.Jak to lze odstranit?

Odpovědi na otázku

Takhle. Přehrávání je ve výchozím nastavení v HTML5. Pokud sis to přepnul jako já, na Flash, zkus kliknout pravým na video a v nastavení zrušit HW akceleraci. Mně to pomohlo. Mám starší grafiku a ta stejně prd akceleruje. ☺

ne nepomohlo to

Dělají to i jiné prohlížeče?

nemám v počítači jiný prohlížeš

mal by si mať min IE8, optimálne IE11

IE 11 v nových Win 10 a nespustím žádné video z Youtube , Stream atd. přitom ovladač aktuální, ale jen černá obrazovka ..pročetl sem dost ,nic sem nenašel tak taky bych prosil o radu ..děkuji

ví teda někdo jak pomoct?I když jsem si stáhl FireFox. tak tam byl stejný problém.

Pokud ti do dělají i jiné programy na filmy - třeba MPC-HC / VideoLAN speciálně s HW podporou GPU pak je to možná karta. Určitě to však může i být nabořený OS, klidně zkus novou instalaci.

Taky lze zkusit, hry, 3D programy (planetária) apod., prostě vše co zatíží GPU. Nebo testy např. AIDA64 umí grafiku rozehřát.

ak nemyslíš YT, tak čo?