» Poradna » Programy

Kde stáhnout Google Chrome (64 bit)

Prosím o odkazDíky

Odpovědi na otázku

no ja ti nevim kde stahnout GOOGLE chrome,ale něco mi napada:DD

Tak to bude problém. Všechny linky v Googlu nabízejí jen verzi 37.0.2062.102. Ale na tu by ses asi neptal, že jo...

Našel jsem tento odkaz https://www.google.com/intl/en/chrome/browser/je to 64-bit, ale asi pouze v angličtině

Nevím jestli Google dělal Chrome 64bit i v češtině.

dělaš si srandu vid,šel si na stranku dal si změnit jazyk a hateruješ tu že neviš jestli je chrome v češtině

kdyz to zmenis na cz uz neni x64 akdyz ho instnes a kouknes na spustene aplikace je jen 32bit takze x64 jenejspis jen v eng