» Poradna » Programy

Kaspersky Total Security nebo Eset Smart Security (premium)

Zdravím,rád bych Vás požádal o pomoc při rozhodování. Jde mi o to nejlepší zabezpečení počítače (používám hlavu, ale jsem trochu paranoik, navíc mi už dochází licence na původní AV). Pročetl jsem recenze, ale při všech srovnáních oba vychází tak nějak nastejno, ale musím vybrat jen jeden. Prosím o důvody, proč vybrat ten nebo ten, protože oba jsou na špičce toho, co se dá pořídit. Licenci koupím u CZC nebo TS Bohemie, žádné cracky prosím nechci.Díky

Odpovědi na otázku

Hlavu nepoužívaš, objektívne konštatujem, lebo by si necpal do W10 šmejdy, ale využil by si image (bitovú zálohu) vyladeného, vyčisteného systému pripravenú kedykoľvek o obnove. Stačí malá pochybnosť. Obnova tvorí otázku niekoľkých minút do panenského stavu.

"Hlavu nepoužíváš" - to konstatuje ten, co má tu kouli na krku pouze proto, aby mu do něj nepršelo..... To jsem se zase v Neděli v poledne dobře pobavil...

Ty máš dnešnú "veľkú nedeľu" ako veľký boľševický sviatok podľa nejakého výstrelu na zimák alebo ťa v cvokárni pustili k PC mašine. Ide to s tebou dole vodou, požiadaj v ústave o švédske obstreky ľadovou vodou, rovno do hlavy.

Zdravím,jednoznačně Eset Smart Security. Má proaktivní ochranu webových stránek tzn. nedovolí otevřít zavirovanou adresu. Pokud používáte internetové bankovnictví je naprosto ideální, protože šifruje komunikaci mezi klávesnicí a prohlížečem tzn. keyloggery nemají šanci. Máte kontrolu nad webkamerou a routerem. Můžete šifrovat soubory a výměnná média. Navíc perfektní zákaznická podpora v češtině.

Děkuju, takovou odpověd jsem potřeboval ;)

Moc nedakuj."Eset Smart Security.... nedovolí otevřít zavirovanou adresu"Ale o tom, ci je stranka O.K. rozhoduje Eset a moc sa mu nedari.Takze pevne nervy, ked Ti cast webu nepojde zobrazit.Ked priratam aj falosne poplachy, tak hry do PC instalovat nepotrebujes.Vyhras sa s Esetom a OS.

Radši oba. A ještě bych to posichroval ávégéčkem a Avastem. Blbá hlava je blbá hlava a jeden antinesmysl je jednoznačně málo.

Nechaj tunajších vypatlaných blbečkov, lebo ťa umínuskujú. V riti boli a ho\vnu sa rozumia.

Co Norton? Když jsem to zkoušel tak toho našel víc jak Eset a přijde mi lepší. Kaspersky nvm toho jsem nikdy neměl