» Poradna » Mobily

Kamera do 30-35k

Ahoj,sháním novou kameru/fotak a nevím si rady. Budget je kolem 30-35 000 korun. Nejvíc jsem zatím koukal na fuji xh1, ale na něm je pár drobných chyb, které si myslím, že by mi mohli vadit. Tak se chci optat co by doporučil někdo jiný popřípadě nějakou alternativu. Nebo pak si počkat na zlevnění nějaké jiné kamery/fotaku (A7 iii,GH5 ...) Díky:)

Odpovědi na otázku

Full frame sony alpha A7 s nějakým vhodným sklem by nemusela být špatná volba. Díval ses na objektivy? Tělo je hezká věc, ale když skla nejsou nebo jsou na tebe moc drahá, tak je to těžké...

Právě skla na Sony jsou dost drahá a u toho byla hlavní výhoda tech Fuji. Každopádně když už tak bych při momentální cenách šel do A7 ii, ale řikám si jestli už není dobré zainvestovat doněčeho jiného popřípadě počkat na zlevnění III