» Poradna » Programy

Jsem v Redmondu (sidlo Microsoftu) na co se mam zepat ?

Jsem v Microsoftu, Redmond. Na co se mam ptat ?

Odpovědi na otázku

Na nic.

Možná, že by bylo dobré, aby se oni na něco zeptali tebe.

Jsem tu se znamym, ruzne me to tady ukazujou, tak to chci vyuzit k zeptani se na vsecko.
P.S. Linuxakum vstup zakazan.

Kdy oddělí jádro OS od aplikační vrstvy, aby až spadne (třeba ja špatně napsaná aplikace) nestrhla celé MS-Windows.

To je snad ve všech systémech řady NT. Nikdy mi žádná špatně napsaná aplikace Windows XP ani Visty ani 2000 neshodila. Jedině by ta aplikace prováděla nějaké nepříjemné low-level čachry. Ale to se mi stalo i na Linuxu.

wojta - štastný člověk A proč celý svět remcá na modrou smrt a MS se vymlouvá na třetí stranu - tvůrce aplikačního softu?

Zeptej se jestli nepotrebujou s necim pomoct. Aspon na brane.

kuba@fenix:~$ host 131.107.0.57
57.0.107.131.in-addr.arpa domain name pointer haifa.pioneer.exchange.microsoft.com.
57.0.107.131.in-addr.arpa domain name pointer cert.exchange.microsoft.com.
57.0.107.131.in-addr.arpa domain name pointer beta.mail.microsoft.com.

Možná fakt nekecá

Jak si to udelal, ze si zistil ty IP a adresy ?

Holt MS produkty jsou jako ementál, to bys moh vědět, když už si v to Redmondu.

Jo, to asi jsou, ale jak si to udelal? Respektive kdybych mel Operu tak bys to nemohl zjistit ?
Vedet bych to mohl kdybys to vysvetlil, kdyz to nevysvetlis tak to asi tezko budu vedet.

S MS produkty to nesouvisi. To nevidite za svym podpisem tu IP adresu??!

Vidim, ale na konci jsou 3 x a jak zjistil umisteni z ip adresy ??? To kdyz znam adresu IP tak muzu hned zjistit kde se nachazi?

OrgName: Qwest Communications Corporation
OrgID: QCC-22
Address: 1801 California Street
City: Denver
StateProv: CO
PostalCode: 80202
Country: US
nejsi náhodou tady?

man for
man whois

Tady nam zas nekdo machruje...
Ne nejsem tam, momentalne sem na severo zapade USA vedle mesta Seattle v Issaquahu asi 30 min cesty od Redmondu. Papa

to nebylo machrování - chtěl jsem ti ukázat, jak se z IP dá zjistit místo

Udělal jsem to velmi jednoduše v Linuxu, ale ty tu vlastně linuxáky nechceš že? Tak já asi nic radši vysvětlovat nebudu a radši v klidu odejdu....

Haifa je snad přístav v Izraeli, Redmond je asi 10000 km západněji.

Spytaj sa,aky maju nazor na Vistu,aktivovanu emulatormi typu Paradox. A ci to budu riesit nejakym hotfixom. Ak ano,tak sa spytaj na jeho cislo (KBxxxxxx) Diky.

zeptej se kdyz uz konecne vydajou nakej OS (Windows se za OS moc pocitat neda )

Kdy bude Windows pod GNU General Public License ...

spytaj sa preco na zive chodia taki kreteni

Ta odpoved ze mozna fakt nekecam me dostala, LOL. rofl.
Nekecam. Na hotfix se ptat nemuzu, sry.

Zkus se treba zeptat lesti dx10 vyjde aj pod XPcka lesti si to uz vyrobci nevydupali si ted nejsu jisty ale myslim ze ne nic jineho me ani nenapada leda tak kolik kdo bere penez

DX 10 pro XP nebude, a na penize mi neodpovedel. Skoda, taky me to zajimalo.

www.sector.sk ...

Zeptej se, jestli ještě,pořád,už zase,montujou do čipů spytechnology?

1. Ne ze bych tu Linuxaky nechtel, ale stejne furt mektate ty svoje sracky o opensourcingu, free a tyhle picoviny ktery vsem lezou na nervy. A tak neni duvod abyste vznaseli nejaky dotazy do Redmondu, mozna byste se mohli zeptat na to jak se dela kvalitni software.
2. Microsoft nevyrabi cipy ( maximalne vyrobi neco do mysi nebo klavesnice )
3. To je vsecko.

ty seš ale drsoň,

to se pořád nemůžeš vzpamatovat z toho, že Ti někdo z kusu IP zjistil, kde šmjdíš?

evidentne tan dotycny nezjistil zadnou IP, proste vzal tu co je zobrazena za xxx dosadi 002-254 a zkousel .. no a na nejakem rozsahu mu to vratilo microsoft.com, cimz se domnival, ze se propingnul k providerovi, malinkej problem je, ze se dopingnul na poskytovatele v izraeli

1.Nebuď zase tak domejšlivej,já jsem přece nepsal,že je vyrábí
2.Určitě s někým spolupracujou..(na něčem,s čím se nebudou chtít chlubit,ale tobě to řeknou)
3.Víš jak může vypadat takový čip? Asi né...

No, ja sem to tu nezalozil abych se hadal o tom jestli jsou spytechnologi v cipech nebo ne, zajimalz me otazky jako kdo kolik bere, co jak vyrabi a jesli bude DX10 na XP a dikz nekterym sem se na ty otazky zeptal - nezapomel jsem na ne. Bohuzel za cenu mektani ze vsech stran. Jestli jste Linuxaci tak jste do tohohle fora (diskuze / whatever) vlezli jen kvuli tomu ze chcete buzerovat. Jestli mate Linux, fandim vam, asi mate cas a znalosti stahovat alternativu k kazdzmu programu na pc. Ja mam na Viste asi 80 programu, 20 z nich v Linuxu je, 20 maji alternativu a poslednich 40 proste nefungujou. To je duvod proc mam Vistu. Za 4 k ma OEMko a system na kterej se muzu spolehnout a pracuje perfektne ! Proto ten zakaz vstup Linuxakum.

Ne každý, kdo si nechvátá koupit ihned Vistu je linuxák.

(Povíš nám o svých 80 legálně licencovaných programech víc? )

Opýtaj sa kedy budú Windowsi čo aj fungujú ??