» Poradna » Programy

JPG to PDF converter (hromadný)

Dobrý den, potřeboval bych software který by např ze 100 obrázků JPG, PNG dokázal hromadně vytvořit PDF soubory?Již jsem hledal na google a bohužel jsem vždy našel jen JPG to PDF hromadně a nebo složitě po 1 souboru což je velmi zdlouhavé. Máte nějaký tip na software / online convertor co by toto bez problémů zvládl. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Běžně dělám přes Irfanview + (libovolný) PDF printer. Vytvoří jeden mnohostránkový PDF soubor. Pokud to budeš chtít ještě rozdělit na jednostránková PDF, pak nějaký PDF splitter (je jich spousta).

Děkuji za reakci tento způsob zkusím děkuji za doporučení.

Tento robí presne čo potrebuješ - http://www.softpedia.com/get/Office-tools/PDF/JPEG...

SUPER díky moc přesně to co jsem potřeboval na 100% . Bez nutnosti instalace je to luxus .

Zkus Irfan s pluginem Impdf a pouzit davkovou konverzi.