Jílek - herní PC - doplnit

Dobrý den potřeboval bych poradit.Chci si pořídít Herní PC do 15 - 16 tisíc.Mám 4 Gb ramek od Kingstonu,pak mám i grafickou kartu Saphirre 7770 1 Gb Vapor-X OC,Monitor a periferie mám case taky jednalo by se o vylepšení.Rád bych si zahrál na vyšší detaily Witcher 3 a Assasins Creed Unity.Ostatní komponenty kdyžtak dopíšu.

Odpovědi na otázku

Ty komponenty musíš dopsat určitě, jinak ti nikdo neporadí. A definice "4GB RAM" doopravdy nestačí.Jestli nevíš, co po tobě chceme, dej to do ruky někomu zkušenějšímu.