» Poradna » Ostatní

Jde to? Mít tablet jako klávesnici?

Mám TV kartu ke které odešlo dálkové ovládání, dálkové ovládání je drahé, lepší je klávesnice například K400 či novější K400R, ale ještě lepší by bylo aby existovala možnost si na tabletu spustit klávesnici a ovládat jím třeba pomocí bluetooth počítač. Klávesnice by měla mít funkční klávesnice F1 až F12 bez potřeby přepínat pomocí FN. Tablet je sice dražší, ale lze ho využít pro více účelů.

Odpovědi na otázku

Jde to, Nevím jestli přes bluetooth ale přes wifi v místní síti nebo i internetem to jde

Existují aplikace pro Android, které umožňují ovládání PC, fungují na principu klient-server.