» Poradna » Počítačové sítě

Jakým způsobem to dělají?

Asi nejvíc "odborní" LulzSecurity nebo Anonymous se dostávájí do databází firem jako Sony,atd. Vím že používají metody jako SQL injection,dDOS útoky,ale jaké jsou ty další způsoby?

Odpovědi na otázku

No pomocí DoS se do databáze zaručeně nedostanou. Nechceš si o tom na Wiki... nebo G. něco neprve přečíst?

vím co to je dDOs útok a vím že se tím tam nedostanou,mně jen zajímá jakými způsoby se tam dostanou

např. přihlásí se heslem administrátora

no jo ale jak ho zjistí?

protoze to umi..

Přístupy k informacím, které patří k nejhledanějším, nejtajnějším a nejdražším se nikdy nezískali cestou mučení, podplacení, násilím, ukradením nebo nedej Bože "brutálním" přístupem nebo nejvíce sofistikovanými způsoby, co si lidé umí jen představit. Vždy se použilo té nejkrásnější cesty, která existuje a existovala, totiž cesty ložnicí.

"dDOs" - to je z nějakého vypatlátoru?! DDOS se ta zkratka správně píše! Pokud to ani neumíte pořádně napsat, pak nač to je? Navíc pochybuji, že víte, co to vůbec znamená...

Spravne se to pise DDoS ...

No jo, moje kardinální chyba s předložkou...

Na misionáře!

Funguje to pořád stejně.Vždy je třeba mít na daném místě ....viz.
http://www.youtube.com/watch...

Další způsoby ? Já nevím jsem blbej a školy nemám ale myslím si že jsou to vedlejší produkty získávání znalostí a praktických zkušeností. Blbý možná je že pokud budeš vědět dost už nebudeš mít potřebu někde škodit, budeš mít dobře placenou práci a čistou motivaci...

Za prachy dneska každej vykecá všechno