» Poradna » Notebooky

Jaký windows

http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-s510p-cern... Ahoj, prosím jaký do toho notebooku viz odkaz by byl nejlepší typ a verze windows 7? Od home až ultimate a x64 nebo x86. . Díky moc předem všem

Odpovědi na otázku

W7HPx64OEM

Ahoj, nevím jestli sis všiml, že je notebook vybaven Windows 8. Nejspíš má Recovery oddíl, který když smažeš přijdeš o licenci v uvozovkách. Pokud chceš Windows 7, tak ber rovnou Ultimate x64. Dále ještě upozorním, že předběžně tenhle systém příští rok končí s podporou aktualizací a tím bude snáze napadnutelný. http://www.czc.cz/microsoft-windows-7-ultim...

Snůška nesmyslů. Za 1) O licenci pochopitelně nepřijde, protože klíč je uložen v Biosu. Takže doporučuji zjistit fakta, než vypustit do světa takový blábol.Za 2) Mohu vědět, proč do domácnosti Ultimate za 4 tisíce, když stačí bohatě Home Premium? Že by zase tvrzení, když krást, tak v nejvyšší edici?

A třetí bod pochopitelně rovněž nesmysl......sedmičkám rozhodně podpora nekončí. Podpora končí v roce 2020, v lednu končí hlavní fáze podpory. Aktualizace na kritické chyby budou vycházet nadále.

Kde na ty "rozumy" chodíš??? Ty by jsi z fleku mohl být poslanec - třeba s takovým "oslíkem Bendou" by sis náramě rozuměl

Nechej tam ty osmičky a nevymýšlej jak zbytečně vyhodit další peníze ...

Nech tam to co tam je.......jednak je to zbytečný piplání s instalací (navíc ne vždy seženeš veškerý ovladače), druhak je ten systém skoro stejnej (argument, že tam je Metro prosím vůbec nezmiňuj) a nenapadá mě důvod, proč vyhazovat další 2500,- za 5 let starej systém.

kdyz si tam da home verzi, tak nemusi nic kupovat... ma licenci na win 8, tak muze legalne pouzivat win 7

To asi těžko.......kdyby měl 8 Pro, tak může downgradovat na W7 Pro.....jinak nelze. Kde si přišel na takovou hovadinu?

kde pisu neco o verzi pro? nez zacnes nekoho napadat, tak se prvne nauc cist

Aha, takže negramotná poloopice......takže ještě jednou, pro retardované: Na Windows 7 lze legálně z Windows 8 přejít pouze v rámci tzv. downgradu (tedy přechod na nižší verzi OS z vyšší), což lze ale provést pouze u verzí Professional. Dělá se to takto například u firemních PC. U žádné jiné verze to možné není. Tečka. Kde je něco o Home verzi, blbe?

Má pravdu ten chlapec!

Takže win 7 home premium x64. . Díky. .. osmičky je pomalej, hroznej hnus.

Co kecáš? Běhají líp než sedmičky.....odzkoušeno na x sestavách. Ale tvoje věc, když se ti chce používat kradenej systém místo legálního.......třeba ho tam ani nenacpeš, ty předaktivovaný s.ágory mají s některejma ntb problémy.

Ne noteboocích Lenovo je minimum bloatwaru - na rozdíl od Asusu nebo Aceru. A po nainstalování Start is Back nebo Classic Shell rozdíl mezi Windows 7 a 8 nepozná.

Tak ono je to v prvé řadě rukama, za to že si system neumíš nastavit ten samotný OS nemůže a za druhé, co bys jako po té kalkulačce chtěl?

Ale tak ono je to přece kůl a in nadávat na Windows 8........on ten systém nezná a neviděl ho, tak si tam dá raději zprasený kradený sedmičky, protože na fejsku říkali, že je to nejlepší!

To jsou odpovědi a názory

To jsou bohužel smutná fakta......stačí si tady projít pár témat o Windows 8 a budeš hned doma.....

kdeže máš len 4GB ram a 64bit si hned uberie 1.7 GB minimum tak W7 32Bit staci aj home premium

a navzdory tomu co tu píšu títo šašovia, moralisti a iný pubertiaci (ktorí nepoznaju hodonotu peňazí len chcu byť múdry) si ho kludne stiahni napr z cz torrentu báť sa toho nemusíš takto fičím už 9 rokov aj s internet bankingom a nič hrozné sa mi nestalo ale nezabudni na dobrý antivírus

Tebe už bych odsud vyrazil jen za to, že se tím jaké jsi blbé hovado ještě nahlas chlubíš .... o hodnotě peněz Ti nemá smysl nic vysvětlovat, nedisponuješ potřebným morálním ani rozumovým potenciálem ....

počúvaj ma ty smrad Microsoft zo stiahnutého Windowsu od hladu neumrie a vidno že si v živote korunu nezarobil lebo 150 euro ( neviem presnú sumu ale okolo) je dosť peňazí, ms môže byť rád že sa to piráti a že to potom každý používa aj ten kto si to nemôže dovoliť... a potom sa vyrábajú aplikácie hlavne na to a jeto monopolná platforma ... a nechápem prečo by som mal biť hlúpi za to že si stiahnem win ??? vážne skôr tebe neradno nič vysvetlovať si zaostalé decko ktoré nemá ešte dosť rozumu na pochopenie hraníc morálky a kedy to treba a netreba prehánať ( ale čo sa budeš ondiť keď ti to kúpi mamka že...)

a žaidnyhc vírusov sa neboj majd keď si to prejdes av bude to v pohode vir totiž to chitíš aj na legálnom windowse takže to je jedno

*žiadnych

To mě fakt baví, když mi nějaký kečkemét, který se tady pochlubí že krade kam se podívá, říká smrad Ty se Ty hovado nauč alespoň svůj rodný jazyk a jestli ze sebe nutně potřebuješ dělat debila, tak švihej na nějaký váš server kde Ti to budou trpět a žrát .... A hlavně mi prosimtě nic nevysvětluj, Ty určitě ne

Ty něco plácej o morálce, když se tady veřejně přiznáš k tomu, že jsi zloděj. A argumentem, že kradeš, protože na to nemáš, jsi to fakt zazdil. Když na to nemám, tak si to nepořizuju......když nemáš na TV, tak ho taky ukradneš?

Děkujeme za Vaše doznání. Během několika týdnů očekávejte ve své datové/poštovní schránce výzvu k podání vysvětlení.