» Poradna » Ostatní

Jaký tablet do 7000,-

Chtěl bych si koupit tablet do 7000,- Kč - s windows OS- min. RAM 2GB- min. 16 GB úložiště- 5 až 8 Mpx fotoaparát- displej 10", rozlišení 1920x1200Nevíte někdo jaký ?????

Odpovědi na otázku

Pokud neslevíš z některých požadavků tak za 7k asi nic (možná nějakou čínu), jinak je pak nejblíž až http://www.czc.cz/lenovo-yoga-tablet-2-10-z...

16GB? Já mám TP8 se 128GB a zrovna včera jsem přeinstaloval Widle blblo mi store. A systém bez programů, ale s veškerou záplatou od Mrkvosoftu sežral 20GB.

16 GB je fakt málo, rozumné minimum je 32 GB.