Jaký systém na centrino duo 1,6ghz

Ahoj, co pls poradíte za systém? Vista nic moc na tom. Rám mám 2giga.

Odpovědi na otázku

Xubuntu nebo Lubuntu.

Asi něco staršího, že

14.04 by malo stačiť

Ok, Mac OS do toho nepůjde?

na Masox zapomeň, ten je vázaný na jablečný HW.

starší než 14.04 LTS bych nedával, podle mne je to zbytečné.

Ok, tak snad to pošlape

Vista SP2 (na rozdíl od Vista bez SP) je už docela dobrý systém na úrovní W7.Použij 32-bitovou verzi.Ale hlavně se zamysli nad koupí SSD disku - to bude jako pokropit noťas živou vodou.A časem si SSD přeneseš do novějšího noťasu nebo PC.

To je notebook mojí, zase tak náročá není, ale když na něco koukám já tak je to dost pomalý. Já mám FX 8320 na 4,67ghz s 8giga rám. Sem zvyklej na rychlejší no. Znamej má Mac 700mjz a jede dost dobře

Jestli jde o rychlost reakcí, potřebuješ SSD disk. Ty 2,5"-ové noťasové disky jsou jako zatažená ruční brzda. To jiným procesorem nebo pamětmi nevyřešíš.

Upgradovat na nejvyšší podporovaný CPU se stejným TDP. Co je to za notebook, jaký má čipset? Pravděpodobně tam po upgradu pojede bez potíží Windows 10.